Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

S Francúzskom tvorím tandem v európskej politike, tvrdí FicoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:S Francúzskom tvorím tandem v európskej politike, tvrdí Fico
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 29. októbra 2013 15:20
Dátum vydania:Utorok 29. októbra 2013 16:44
Popis videa:Slovensko si nikdy nebolo s Francúzskom také blízke v európskej témach, ako je tomu teraz. "Slovensko a Francúzsko tvoria tandem, pokiaľ ide o európsku politiku," vyhlásil v Bratislave po rokovaní s prezidentom Francúzska Françoisom Hollandom premiér Robert Fico. Hollande je dnes na oficiálnej návšteve Slovenska. Predstavitelia oboch štátov hovorili predovšetkým o spolupráci v oblasti jadrovej energetiky a boji proti nezamestnanosti najmä mladých ľudí.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.16MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.