Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

S Veteškom sa v Púchove lúčilo vyše tisíc ľudíVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:S Veteškom sa v Púchove lúčilo vyše tisíc ľudí
Miesto natočenia:Púchov
Dátum natočenia:Sobota 25. apríla 2009 18:00
Dátum vydania:Sobota 25. apríla 2009 18:05
Popis videa:Vyše tisíc ľudí sa v sobotu v púchovskej športovej hale rozlúčilo s podpredsedom Národnej rady SR Viliamom Veteškom, ktorý v utorok vo veku 55 rokov podľahol zákernej chorobe. Od 12:00 začali do haly prúdiť desiatky ľudí, aby sa podpísali do kondolenčnej knihy a položili veniec či kvety k vystavenej rakve, nad ktorou bol zavesený Veteškov portrét. Na rozlúčke sa zúčastnili aj traja najvyšší ústavní činitelia - prezident Ivan Gašparovič, premiér Robert Fico a predseda parlamentu Pavol Paška. Nechýbal ani Veteškom stranícky šéf, predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.14MB
Autor videa:Richard Nemec
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.