Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŠAĽA: Obyvatelia protestovali proti kamiónovej dopraveVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŠAĽA: Obyvatelia protestovali proti kamiónovej doprave
Miesto natočenia:RE-SA
Dátum natočenia:Piatok 20. apríla 2012 16:00
Dátum vydania:Piatok 20. apríla 2012 17:59
Popis videa:Obyvatelia Šale v piatok protestovali proti kamiónovej doprave, ktorá prechádza mestom. Hustá doprava im strpčuje život už roky, po zavedení mýtneho systému sa však situácia ešte zhoršila. Kamióny v snahe vyhnúť sa spoplatneným úsekom jazdia po ceste I/75, ktorá prechádza Šaľou. Protestujúci obyvatelia, medzi ktorými boli aj čelní predstavitelia mesta, sa zišli s transparentmi na trávnatej ploche v strede kruhového objazdu v mestskej časti Veča. Na transparentoch mali nápisy „Obíďte nás cez R1“, „Kolaps dopravy vďaka kamiónom“, „Ničíte nám prostredie“ či „Šaľa potrebuje obchvat“. Cieľom protestu je dosiahnuť v prvom rade spoplatnenie cesty I/75 v celej dĺžke a následne aj výstavbu obchvatu mesta, ktorú štát pripravuje už niekoľko rokov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 3.65MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.