Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SaS: Do NR SR predložili zrušenie imunity a okresanie parlamentuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SaS: Do NR SR predložili zrušenie imunity a okresanie parlamentu
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 18. apríla 2012 10:00
Dátum vydania:Streda 18. apríla 2012 10:43
Popis videa:Liberálna SaS chce poslancom Národnej rady SR a sudcom Ústavného súdu (ÚS) SR siahnuť na trestnoprávnu imunitu a obmedziť počet poslancov na sto už v máji. Jej poslanci do parlamentu predložili novely Trestného poriadku a Ústavy SR, ich schválenie by znamenalo, že poslancom by zostala imunita len na výroky v parlamente a hlasovanie, sudcov ÚS SR by zasa nebolo možné stíhať za ich rozhodovanie. Oba návrhy potrebujú na schválenie získať ústavnú väčšinu 90 hlasov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 14.14MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.