Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SaS: Ficovi kúpili jednosmerný lístok do GréckaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SaS: Ficovi kúpili jednosmerný lístok do Grécka
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Pondelok 26. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Pondelok 26. apríla 2010 18:24
Popis videa:Jednosmerný cestovný lístok do Grécka kúpili premiérovi Robertovi Ficovi predstavitelia strany Sloboda a Solidarita (SaS). "Slovensko nie je ďaleko od toho, aby sa vydalo na grécku cestu," zdôraznil dnes na tlačovej besede podpredseda SaS Juraj Miškov. Lístok v cene 90 eur, ktorý plánujú Ficovi odovzdať dnes, je na 12. júna, teda deň konania parlamentných volieb. Autobus odchádza do Atén o 12:30 prezradil ďalej Miškov. Strana uvažovala aj o pohodlnejšej forme cestovanie - letecky. "Myslím si, že poskladať sa na letenku by sme finančne zvládli, ale z Bratislavy do Grécka nič nelieta," povedal Miškov. Bratislavské letisko je podľa neho v takom stave, v akom je, teda ako ho manažuje štát, preto SaS zvolila autobusovú dopravu. Ak by premiér ponuku využil, Miškov by to považoval za najlepšie investované peniaze. Dodal, že premiér by ešte stihol pred cestou odvoliť.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.96MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.