Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SaS: Kvôli Ficovej vláde žilo vlani Slovensko dva mesiace na dlhVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SaS: Kvôli Ficovej vláde žilo vlani Slovensko dva mesiace na dlh
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 26. apríla 2010 12:00
Dátum vydania:Pondelok 26. apríla 2010 12:22
Popis videa:Strana Sloboda a solidarita (SaS) dnes vyhlásila dátum Dňa rozpočtovej nezodpovednosti za minulý rok. Podľa prepočtov SaS pripadol v roku 2009 deň rozpočtovej nezodpovednosti na 1. november. Podľa člena republikovej rady SaS Martina Chrena vlani Slovensko žilo na dlh až 60 dní. Z každého eura, ktoré vlani minula slovenská vláda, nás vlani zadĺžila o 17 centov. Iba osem krajín Európskej únie vlani žilo na dlh dlhšie, než Slovensko.
Súbor a veľkosť:WMV - 24.32MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.