Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SaS: Sulíka vo funkcii podržalo sto členov stranyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SaS: Sulíka vo funkcii podržalo sto členov strany
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Nedeľa 29. apríla 2012 13:30
Dátum vydania:Nedeľa 29. apríla 2012 14:38
Popis videa:Predsedu SaS Richarda Sulíka pri sobotnom tajnom hlasovaní vo funkcii potvrdilo sto členov strany, teda tri štvrtiny delegátov kongresu strany. Strana SaS má približne 270 členov. O vyjadrenie dôvery požiadal sám Sulík vzhľadom na slabý výsledok vo voľbách a aj medializáciu v súvislosti s kauzou Sasanka. „Je dôležité, aby som vedel, že členská základňa stojí za mnou. Potešilo ma a padlo mi dobre, že 75 percent členov sa na kongrese vyjadrilo za moje ďalšie pokračovanie vo funkcii,“ povedal Sulík v nedeľu na tlačovej besede po skončení kongresu. V strane podľa Sulíka nepanujú na všetky otázky rovnaké názory, považuje to za legitímne a prospešné. „Keď je dovolené myslieť, musí byť dovolené zamýšľať sa aj nad tým, či stranu vedie správna osoba,“ podotkol.
Súbor a veľkosť:MP4 - 22.06MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.