Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SaS: Z odchodu Mihála sa podľa Krajcera robí priveľká bublinaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SaS: Z odchodu Mihála sa podľa Krajcera robí priveľká bublina
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 18. apríla 2012 10:00
Dátum vydania:Streda 18. apríla 2012 10:45
Popis videa:Z odchodu Jozef Mihála z postu podpredsedu SaS sa podľa exministra kultúry Daniela Krajcera robí zbytočne veľká bublina. „Vzdal sa funkcie s tým, že ak bude mať dôveru, tak sa opätovne bude v budúcnosti uchádzať o túto funkciu,“ povedal dnes na tlačovej besede. Predseda strany Richard Sulík zdôraznil, že Mihál zo strany neodišiel a naďalej je členom predsedníctva strany.
Súbor a veľkosť:MP4 - 11.98MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.