Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

ŠATAN: Od zranenia je to pocitovo najlepšieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŠATAN: Od zranenia je to pocitovo najlepšie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 3. decembra 2013 12:40
Dátum vydania:Utorok 3. decembra 2013 14:24
Popis videa:Na hokejového útočníka Miroslava Šatana čakajú pravdepodobne posledné mesiace kariéry, ktoré strávi v drese bratislavského Slovana. Tridsaťdeväťročný krídelník sa s vedením klubu Kontinentálnej hokejovej ligy dohodol na zmluve do konca sezóny. Od vlaňajšieho zranenia absolvoval viacero lekárskych vyšetrení, ale poranená platnička v oblasti krčnej chrbtice stále nie je stopercentne v poriadku. "Od zranenia je to pocitovo najlepšie. Počas posledného pobytu v zámorí som intenzívne rehabilitoval. Stav nie je stopercentný, na snímkach sú platničky stále vysunuté. Stále existuje riziko, ktoré som konzultoval s lekármi. Pred rozhodnutím o pokračovaní v kariére som navštívil aj špecialistu na krčnú chrbticu v New Yorku," uviedol Šatan.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.49MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.