Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Šatan už komunikoval s Chárom; verí že Višňovský bude čoskoro v poriadkuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Šatan už komunikoval s Chárom; verí že Višňovský bude čoskoro v poriadku
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 3. decembra 2013 12:40
Dátum vydania:Utorok 3. decembra 2013 14:57
Popis videa:Slovenskí hokejisti Miroslav Šatan a Zdeno Chára už spolu komunikovali. Dlhoročný reprezentačný kapitán Šatan sa po návrate na Slovensko, kde sa dohodol na kontrakte so Slovanom Bratislava, nevyhol otázke o debate so Zdenom Chárom. "So Zdenom sme už boli v kontakte, počas pobytu v zámorí sme si vymenili pár sms správ a odkazov. Pri najbližšej možnej príležitosti sa stretneme a dáme si kávu," povedal Miroslav Šatan. Tridsaťdeväťročný rodák z Topoľčian bol počas doterajšieho pobytu v New Yorku v kontakte tiež s Ľubomírom Višňovským.
Súbor a veľkosť:MP4 - 18MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.