Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SDKÚ-DS: I. Radičová nebude zrejme kandidovať na volebného lídraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SDKÚ-DS: I. Radičová nebude zrejme kandidovať na volebného lídra
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Piatok 17. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Piatok 17. apríla 2009 11:42
Popis videa:Podpredsedníčka SDKÚ-DS Ivta Radičová napokon zrejme nebude kandidovať na post volebného lídra strany v júnových primárnych voľbách. Dnes to oznámila spoločne s Mikulášom Dzurindom viacerým funkcionárom strany, ktorí túto informáciu potvrdili agentúre SITA. Rdičovej budú hľadať v strane adekvátne postavenie, aby využila potenciál z volieb. Pre médiá sa Radičová ani Dzurinda k tejto téme nechceli vyjadriť. „Neriešim tieto otázky cez médiá. Prezídium je v stredu, po prezídiu vás budem podrobne informovať,“ uviedla Radičová. Podľa nej nie je korektné túto otázku riešiť cez médiá. Práve pred médiami však po rokovaní prezídia 7. apríla uviedla, že "ak príde podnet od členov alebo regionálnych zväzov, pôjdem do súťaže. Som pripravená." Radičová uviedla, že by zvažovala odchod z politiky, ale je v tom veľa „ak“. „Je to podmienka môjho postavenia v SDKÚ-DS. Tým ako SDKÚ-DS zhodnotí a vyhodnotí potenciál z volieb. Je to podmienka priebehu ďalších rozhovorov,“ dodala. Dzurinda novinárom povedal, že k vnútrostraníckym veciam sa vyjadruje, keď je to potrebné a aktuálne. „Nepovažujem to za zdravé, ani za prospešné, aby som sa každú chvíľu k týmto veciam vyjadroval,“ povedal.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.6MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.