Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SDKÚ-DS žiada preskúmať predaj emisných kvótVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SDKÚ-DS žiada preskúmať predaj emisných kvót
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 27. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Pondelok 27. apríla 2009 12:44
Popis videa:Poslanci SDKÚ-DS dnes pošlú ministrovi životného prostredia Jánovi Chrbetovi 17 otázok, ktoré sa týkajú predaja emisných povoleniek oxidu uhličitého. Otázky majú byť súčasťou poslaneckého prieskumu, ktorý sa týka tohto predaja. Poslanec Pavol Frešo avizoval podanie podnetu na prieskum dnes na poludnie. Predaj kvót označil za biznis pripomínajúci divokú privatizáciu v 90. rokoch.
Súbor a veľkosť:WMV - 25.84MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.