Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SDKÚ hrozí Ficovi, Vážnemu a Počiatkovi žalobami pre PPPVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SDKÚ hrozí Ficovi, Vážnemu a Počiatkovi žalobami pre PPP
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 27. apríla 2010 10:30
Dátum vydania:Utorok 27. apríla 2010 11:20
Popis videa:Opozičná SDKÚ-DS je pripravená v prípade finančného uzavretia prvého balíka PPP projektov na výstavbu diaľnic podať trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa na premiéra Roberta Fica, ministra dopravy Ľubomíra Vážneho a ministra financií Jána Počiatka. Uviedol to v utorok na tlačovej besede podpredseda strany Ivan Mikloš. Zároveň vyzval vládu, aby nepredlžovala a nepredražovala výstavbu diaľnic. Podľa SDKÚ-DS existuje viacero možností ako stavať diaľnice efektívnejšie. "Vláda Roberta Fica sprivatizovala diaľnice, pretože stavia diaľnice takmer výlučne len cez PPP projekty, ktoré sú predražené a navyše trvajú dlhšie," konštatoval Mikloš.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.