Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Šéfom volebnej komisie pre eurovoľby je Andrej TrnovecVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Šéfom volebnej komisie pre eurovoľby je Andrej Trnovec
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Pondelok 6. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Pondelok 6. apríla 2009 13:48
Popis videa:Šéfom volebnej komisie pre eurovoľby sa stal Andrej Trnovec zo Slovenskej ľudovej strany, podpredsedníčkou Dagmar Skačanová z občiansko-liberálnej strany Liga. Trnovec zatiaľ nechcel povedať, na čo si budú členovia komisie dávať pozor pri práci v ÚVK pre eurovoľby. - Uvidíme, ako sa vyvinie situácia, - zdôvodnil. Veľký boj medzi politickými subjektmi neočakáva, skôr nízku účasť voličov. Členovia ÚVK sa opäť stretnú v utorok predpoludním, začať by mali najskôr s registráciou kandidačných listín, v ktorých budú skúmať, či sú splnené zákonné a ústavné podmienky. Potom vyžrebujú číslo každej listiny, s ktorým bude jednotlivý subjekt vystupovať na verejnosti a odpovedia aj na ďalšie organizačné otázky.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.03MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.