Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Senica otvorila novú priemyselnú zónuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Senica otvorila novú priemyselnú zónu
Miesto natočenia:Senica
Dátum natočenia:Piatok 27. marca 2009 12:00
Dátum vydania:Piatok 27. marca 2009 13:31
Popis videa:Mesto Senica v piatok otvorilo novú priemyselnú zónu. Ako uviedol primátor mesta Senica Ľubomír Parízek, výstavba priemyselného parku si vyžiadala investície vo výške takmer 10 miliónov eur, z toho približne 1,6 mil. eur poskytlo mestu ako nenávratný finančný príspevok Ministerstvo hospodárstva SR. Senický priemyselný park poskytne potenciálnym investorom 160 hektárov plochy, pričom ďalších 15 hektárov v areáli bývalých vojenských kasární už slúži 39 etablovaným investorom. Primátor Parízek zatiaľ nevedel konkretizovať koľko nových pracovných miest by mohlo v novej priemyselnej zóne vzniknúť. "Neviem to zatiaľ predpovedať. My sme vytvorili podmienky na ďalších 30, 40 rokov. Keď každý rok pribudne jedna fabrika tak budeme rád," povedal pre agentúru SITA Parízek.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.55MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.