Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SHMÚ: Slovensko zrejme zažíva najsuchší marec od roku 1880VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SHMÚ: Slovensko zrejme zažíva najsuchší marec od roku 1880
Miesto natočenia:SR - BA
Dátum natočenia:Piatok 23. marca 2012 11:15
Dátum vydania:Piatok 23. marca 2012 13:10
Popis videa:Slováci prežívajú historické sucho. Ak do konca mesiaca nezaprší, podľa klimatológa Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) Pavla Faška to bude najsuchší marec za posledných 142 rokov. Nedostatok zrážok vnímajú negatívne poľnohospodári, no takéto počasie zrejme zabránilo povodniam, ktoré mohli nastať pri daždi v kombinácii s topiacim sa snehom. „Je to príklad toho, keď sa hovorí o extremalite počasia a klímy,“ povedal na dnešnej tlačovej konferencii SHMÚ Faško.
Súbor a veľkosť:MP4 - 25.61MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.