Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Skalica odvrátila ďalší košický mečbalVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Skalica odvrátila ďalší košický mečbal
Miesto natočenia:SR-KE
Dátum natočenia:Streda 8. apríla 2009 21:00
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 23:46
Popis videa:Hokejisti HK 36 Skalica dokázali zvíťaziť v stredajšom piatom stretnutí finále play-off Slovnaft extraligy na ľade Košíc 4:3 po samostatných nájazdoch, odvrátili už druhý mečbal súpera a upravili stav série na 3:2 pre Košice. Skóre duelu otvoril už v dvanástej sekunde Pálffy, čím vytvoril tohtosezónny "rýchlostný" rekord extraligy. Domáci však ešte v prvej časti odpovedali Húževkom. V druhej tretine po druhom Pálffyho góle v zápase vyrovnal domáci kapitán Juraj Faith. V tretej časti hry dostali Skalicu tretíkrát do vedenia v presilovke Višňovský, no Košičania opäť odpovedali krásnou strelou Tabačeka rovnako v početnej prevahe. Po bezgólovom predĺžení o všetkom rozhodol záverečným samostatným nájazdom Pálffy.
Súbor a veľkosť:WMV - 22.7MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.