Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Školáci vytvorili obraz Zeme zo 117 638 vrchnákovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Školáci vytvorili obraz Zeme zo 117 638 vrchnákov
Miesto natočenia:SR-BB
Dátum natočenia:Streda 22. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Štvrtok 23. apríla 2009 11:06
Popis videa:Žiaci banskobystrickej Základnej školy Moskovská oslávili Deň Zeme prekonaním slovenských rekordov v počte vyzbieraných uzáverov z plastových fliaš a vo vytvorení obrazca z týchto fliaš. Zo 117 638 uzáverov, ktoré postupne zozbierali za tri roky, v stredu dopoludnia v školskej telocvični za zhruba dve a pol hodiny vyskladali mapu Zeme veľkú takmer 77 metrov štvorcových.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.22MB
Autor videa:Igor Svítok
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.