Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŠKOLSTVO: Do výskumu firmy investovať chcú, čakajú na parlamentVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŠKOLSTVO: Do výskumu firmy investovať chcú, čakajú na parlament
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Bôrik
Dátum natočenia:Piatok 3. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Piatok 3. apríla 2009 15:08
Popis videa:Ak parlament schváli návrh zákona o stimuloch pre vedu a výskum, firmy budú mať záujem o podporu vedeckého výskumu na vysokých školách. Novinárom to dnes povedal štátny tajomník rezortu školstva Jozef Habánik, ktorý sa zúčastnil medzinárodnej konferencii o vedomostnej spoločnosti v praxi Hi-Tech Slovensko v Bratislave. O tom, či sa firmy dotácie získajú, rozhodnú poslanci v apríli. Minister školstva Ján Mikolaj chce mať zákon účinný od 1. júla. "Plánujeme, že by mohlo byť podporených asi 20 podnikov, už tu mám viac ako 20 vizitiek zo strany zástupcov podnikateľského sektora," povedal dnes Habánik, aký je záujem o dotácie zo strany firiem.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.98MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.