Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLNKO V SIETI: Juraja Lehotského tešia ceny pre jeho kolegovVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLNKO V SIETI: Juraja Lehotského tešia ceny pre jeho kolegov
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 28. apríla 2010 14:00
Dátum vydania:Streda 28. apríla 2010 14:51
Popis videa:Najúspešnejším filmom na odovzdávaní národných filmových cien Slnko v sieti bol dokument Slepé lásky (2008), ktorý zo šiestich nominácií premenil na víťazstvo päť. Ako povedal Juraj Lehotský krátko po tom, čo si prevzal sošky v kategóriách Najlepší dokumentárny film, Najlepšia réžia a spolu s Marekom Leščákom aj za scenár, "som strašne rád, že sme na Slovensku dostali našu najvýznamnejšiu cenu". Zdôraznil však, že "je to fantastické, že som nedostal cenu len ja", ale aj ďalší tvorcovia snímky - okrem spomínaného Mareka Leščáka aj František Krähenbiel za zvuk a strih. Ceny pre jeho kolegov ho tešia oveľa viac, ako keby bol ocenený len on sám, dodal.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.76MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.