Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Slota bráni Janušeka, parlament obvinil z pokrytectvaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slota bráni Janušeka, parlament obvinil z pokrytectva
Miesto natočenia:Bratislava-NR SR
Dátum natočenia:Utorok 21. apríla 2009 20:00
Dátum vydania:Utorok 21. apríla 2009 22:27
Popis videa:Exminister výstavby Marian Janušek ani jeho nástupca Igor Štefanov podľa šéfa SNS Jána Slotu v nástenkovom tendri nepochybili. Na poznámku poslanca za KDH Pavla Abrhana, prečo teda dopustil, aby Janušek odišiel z ministerskej stoličky, keď nespravil nič zlé, Slota povedal, že „proste z toho titulu, že už bol tak frustrovaný celým tým cirkusom, ktorý tu robili pohon médiá, tie takzvané demokratické, obludné médiá a samozrejme, opozícia. Samozrejme, že radšej z toho vypadol a vykašľal sa na všetko." Poslancov parlamentu obvinil z pokrytectva. „Taká sme my politická ´sebranka´ v tomto parlamente,“ dodal predseda SNS.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.84MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.