Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOTA: Ide nám o obsah vlasteneckého zákona, nie o politikárčenieVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOTA: Ide nám o obsah vlasteneckého zákona, nie o politikárčenie
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 27. apríla 2010 13:30
Dátum vydania:Utorok 27. apríla 2010 14:24
Popis videa:Slovenská národná strana (SNS) nebude blokovať rokovanie parlamentu a podporí skrátené legislatívne konanie pri zákone o štátnych symboloch. Ako uviedol dnes na tlačovej besede predseda národniarov Ján Slota, hlasovanie poslancov SNS o tomto zákone bude na svedomí poslancov strany. Slota však upozornil, že národniarom ide o obsah zákona, či už o vlastenectve, alebo o štátnych symboloch, a nie o politikárčenie ako koaličným partnerom SNS. „Veľmi nám záleží, aby zákon o vlastenectve, alebo štátnych symboloch bol prijatý, preto nebudeme blokovať rokovanie NR SR. Ide nám o zákon a nie politikárčenie,“ vyhlásil Slota.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.69MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.