Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOTA: Nepotrebujem partnera, ktorého by som rýchlo vyžehlilVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOTA: Nepotrebujem partnera, ktorého by som rýchlo vyžehlil
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Nedeľa 18. apríla 2010 08:55
Popis videa:Predseda SNS Ján Slota sa sťažuje na Slovenskú televíziu (STV), že ho nepozýva do diskusných relácií. "V našom štáte médiá, ktoré sú financované štátom, fakticky nie sú verejnoprávne. Sú vždy v područí niektorej politickej strany. Ja ako predseda tretej najsilnejšej politickej strany z minulých volieb som rok a pol nebol vo verejnoprávnej Slovenskej televízii. Nechápem, ako niekto z vedenia STV si to môže dovoliť, ma takto blokovať," povedal Slota v rozhovore pre agentúru SITA. Upozornil, že vraj nikto s ním nechce ísť do relácie.
Súbor a veľkosť:WMV - 26.69MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.