Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOTA: Nie som najbohatší politikVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOTA: Nie som najbohatší politik
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Sobota 24. apríla 2010 08:50
Popis videa:Predseda SNS Ján Slota o sebe tvrdí, že nie je najbohatší politik. "Prečo sa niekto nepýta, kde vznikli naši miliardári? Ako vznikli miliardári? Odkiaľ zobrali tie miliardy? Každý hovorí, že Jano Slota je najbohatší politik. Myslím si, že nie som najbohatší. Som o tom hlboko presvedčený. Že niekto sa vozí na nejakom rozbitom Forde spred desiatich rokov a má pritom miliardy na kontách v cudzine, to tiež nie je kóšér," uviedol Slota v rozhovore pre agentúru SITA. Podľa neho sú dve tretiny slovenského parlamentu v tejto polohe.
Súbor a veľkosť:WMV - 28.78MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.