Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Slota odmieta, že je vulgárnyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slota odmieta, že je vulgárny
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Sobota 24. apríla 2010 08:51
Popis videa:Predseda SNS Ján Slota odmieta, že by bol vulgárny. "Jano Slota je považovaný za vulgárneho, pretože niekomu povie, že je strapatý, alebo mentálne retardovaný. To je podľa nich vulgárnosť. Potom si vymyslia, že niekde nejakej policajtke niečo povedal. To je všetko postavené na lži a podvode. Ale, že oni píšu v niektorých článkoch oplzlosti, ktoré sa nedajú ani vypovedať, že kŕmia tento národ obrázkami hnusností, že je to až absurdné. Že ukazujú, ktorý účastník súťaže, má s prepáčením, aký dlhý penis. To nie je vulgárne. Že sa tu idú premávať polonahí homosexuáli po uliciach Slovenska a oni im tlieskajú, že je tu demokracia. To nie je vulgárne? Ja si myslím, že to je predovšetkým vulgárne a hnusné," uviedol predseda SNS v rozhovore pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:WMV - 17.57MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.