Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOTA: Pál Csáky je zbabelec a veľký gauner politikyVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOTA: Pál Csáky je zbabelec a veľký gauner politiky
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 13. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Utorok 13. apríla 2010 14:37
Popis videa:Predseda SNS Ján Slota dnes zaútočil na šéfa SMK Pála Csákyho, ktorý v pondelok vyhlásil, že SNS by mala byť izolovaná na politickej scéne. "Tento zbabelec a veľký gauner slovenskej a maďarskej politiky. Mali by sme si jasne povedať, čo je Csáky a SMK. Mali by sme hovoriť o tom, že jeho cieľom je rozbitie slovenskej štátnosti a úzka spolupráca s polofašistickým FIDESZ-om a neonacistickým Jobbik-om. Hovorí, či by mala byť SNS nejakým spôsobom postavená mimo politiku. To je jeden hnus," vyhlásil Slota pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:WMV - 36.82MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.