Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Slováci si po dueloch s Českom zmerajú sily s NórskomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slováci si po dueloch s Českom zmerajú sily s Nórskom
Miesto natočenia:Piešťany-ZŠ
Dátum natočenia:Utorok 7. apríla 2009 11:30
Dátum vydania:Streda 8. apríla 2009 10:50
Popis videa:Na slovenskú hokejovú reprezentáciu čaká po dvoch prípravných dueloch s Českom dvojzápas proti súperovi z iného súdka - Nórsku. V ňom môže tréner Ján Filc rátať už aj s brankárom Jánom Lašákom ako i útočníkom Jozefom Stümpelom, ktorý sa po ceste do zámoria už zapojil so zvyškom národného tímu do tréningového procesu v Piešťanoch. Posledný duel proti Nórom na MS 2008 v Kanade absolvovali aj Ján Lašák a Marcel Hossa, obaja by v zostave proti tomuto výberu nemali vo štvrtok a piatok na striedačke chýbať. Lašák je jeden z najostrieľanejších z aktuálneho kádra slovenskej reprezentácie, mladší z bratov Hossovcov jedným z hlavných ťahúňov v ofenzíve a aj na jeho presné zásahy sa tím SR bude spoliehať.
Súbor a veľkosť:WMV - 13.41MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.