Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Slováci učia Indonéziu pestovať pšenicuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slováci učia Indonéziu pestovať pšenicu
Miesto natočenia:RE-NR
Dátum natočenia:Pondelok 16. apríla 2012 15:00
Dátum vydania:Utorok 17. apríla 2012 12:09
Popis videa:Slováci budú učiť Indonéziu, ako pestovať pšenicu. Indonézska republika sa doteraz sústredila na pestovanie ryže ako základný potravinový článok. Vplyvom globalizácie si však čoraz viac obyvateľov tejto ostrovnej krajiny obľúbilo aj cestoviny, chlieb či pizzu a pšenicu musia dovážať. „Štatistiky ukazujú, že čoraz viac ľudí u nás konzumuje tieto druhy jedál. S ponukou na spoluprácu sme oslovili Slovensko, ktoré je známe svojimi odborníkmi v oblasti poľnohospodárstva,“ povedal veľvyslanec Indonézskej republiky na Slovensku Harsha E. Joesoef.
Súbor a veľkosť:MP4 - 8.71MB
Autor videa:Mária Pietová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.