Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Slováci v príprave zdolali NórskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slováci v príprave zdolali Nórsko
Miesto natočenia:SR-SK
Dátum natočenia:Piatok 10. apríla 2009 08:00
Dátum vydania:Piatok 10. apríla 2009 08:00
Popis videa:Slovenská hokejová reprezentácia zvíťazila vo štvrtkovom prípravnom stretnutí v Skalici nad Nórskom 5:2. Slováci o svojom víťazstve rozhodli v priebehu 200 sekúnd tesne po polovici súboja, keď dali 3 góly. V zápase bola aktivita jasne na ich hokejkách, aj keď aj Nóri ukázali niekoľkokrát svoje kvality. Slovenský tím dosiahol v pokojnom tempe v pätnástom vzájomnom súboji s Nórskom 12. víťazstvo. Odveta sa hrá v piatok 10. apríla o 17.00 h v Trenčíne.
Súbor a veľkosť:WMV - 16.62MB
Autor videa:Peter Pašuth
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.