Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOVAK AID: Ekoturistické centrum v Keni privíta turistov v júniVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOVAK AID: Ekoturistické centrum v Keni privíta turistov v júni
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 28. apríla 2010 18:00
Dátum vydania:Streda 28. apríla 2010 17:16
Popis videa:Ekoturistické zariadenie v kenskom Kasigau zo slovenských peňazí privíta prvých návštevníkov v júni, zhodou okolností to budú práve Slováci. Pre agentúru SITA to povedal manažér centra David Ogiga, ktorý prišiel na Slovensko v rámci projektu. "Budeme mať návštevníkov z Microsoftu a učiteľov zo Slovenska," vyhlásil. "Povedal by som, že sme na 90 percent hotoví. Už sme urobili všetky stavebné práce, postavili sme šesť izieb - štyri chatky a jeden rodinný domček. Naša kapacita bude dvanásť ľudí, veľmi exkluzívne a elegantné miesto." V tomto čase už pracujú len na nábytku a rozličných úpravách interiéru.
Súbor a veľkosť:WMV - 8.18MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.