Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SLOVAK AID: Rozvojová pomoc má byť nadstraníckaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SLOVAK AID: Rozvojová pomoc má byť nadstranícka
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 26. apríla 2010 18:00
Dátum vydania:Pondelok 26. apríla 2010 19:46
Popis videa:Téma rozvojovej pomoci by mala byť z pohľadu politických strán vnímaná ako spoločná téma, vyhlásila dnes na panelovej diskusii Nadácie Pontis kandidátka na poslankyňu za ĽS-HZDS Barbora Straková. Za vzácny konsenzus ju chválil aj riaditeľ pre rozvoj Nadácie Pontis Milan Nič, Straková totiž súhlasila s väčšinou názorov a plánov ďalšieho „panelistu“ zahraničnopolitického experta KDH Martina Dilonga. „Potrebujeme viac spojencov pre túto agendu, mala by to byť nadstranícka téma,“ súhlasila s ňou predsedníčka Platformy mimovládnych rozvojových organizácií Nora Beňáková.
Súbor a veľkosť:WMV - 27.48MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.