Video.SITA.sk

Video > Šport

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITAŠport

Slovenská hokejová reprezentácia sa zišla pred odchodom na majstrovstvá sveta do ŠvajčiarskaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slovenská hokejová reprezentácia sa zišla pred odchodom na majstrovstvá sveta do Švajčiarska
Miesto natočenia:Bratislava-Hotel Bratislava
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 19:30
Dátum vydania:Pondelok 20. apríla 2009 21:01
Popis videa:Traja hokejisti zo zámorskej NHL Andrej Sekera, Boris Valábik a Michal Handzuš sa v pondelok večer pripojili k slovenskej reprezentácii, ktorá sa v City hoteli Bratislava zišla pred odchodom na svetový šampionát do Švajčiarska. Zverencov Jána Filca čaká v utorok ráno presun do Švajčiarska a popoludní už úvodná tréningová jednotka v Klotene. Trénerovi Jánovi Filcovi sa v pondelok večer hlásilo 24 hráčov, posledný z 25-členného výberu Peter Ölvecký sa k tímu pripojí až priamo vo Švajčiarsku. Prvýkrát sa pred šampionátom stretol v pondelok s mužstvom aj Jiří Bicek, ktorý mal ešte pred týždňom povinnosti vo švajčiarskom Bieli. Reprezentačný kouč je s prípravou viac-menej spokojný, ale zároveň upozorňuje: "Príprava je príprava, majstrovstvá sveta sú o niečom inom. Nesmieme zaspať na vavrínoch. O veľa veciach treba ešte hovoriť a pracovať na nich. Budeme sa však snažiť pozitíva z prípravy určite využiť," dodal Ján Filc.
Súbor a veľkosť:WMV - 15.95MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.