Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Slovensko a Sýria chcú rozšíriť spoluprácuVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Slovensko a Sýria chcú rozšíriť spoluprácu
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Streda 29. apríla 2009 12:00
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 14:12
Popis videa:Dnešné rokovania slovenského a sýrskeho prezidenta Ivana Gašparoviča a Bašara Al-Assada sú politických signálom pre podnikateľov oboch krajín, že so vzájomnou spoluprácou to hlavy obidvoch štátov myslia vážne. Vyhlásil to na brífingu po stretnutí sýrsky prezident. Ten pricestoval na dvojdňovú oficiálnu návštevu Slovenska dnes doobeda aj s manželkou Asmou. V delegácii hlavy Sýrskej arabskej republiky sú viacerí ministri a významní sýrski podnikatelia. - Podnikatelia snáď nájdu spoločnú reč - vyhlásil slovenský prezident Ivan Gašparovič.
Súbor a veľkosť:WMV - 29.07MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.