Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SMER-SD: Rozhodnuté, Smer-SD bude vládnuť samostatneVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SMER-SD: Rozhodnuté, Smer-SD bude vládnuť samostatne
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 15. marca 2012 12:00
Dátum vydania:Štvrtok 15. marca 2012 12:08
Popis videa:Slovensko po prvý raz v novodobých dejinách bude mať jednofarebnú vládu. Líder Smeru-SD Robert Fico dnes na rokovaní za okrúhlym stolom naposledy otvoril možnosť vytvorenia koalície, zvyšné parlamentné strany to však odmietli, sociálni demokrati preto budú najbližšie štyri roky vládnuť sami. Prezident Ivan Gašparovič už avizoval, že Fica dnes poverí zostavením vlády.
Súbor a veľkosť:MP4 - 10.79MB
Autor videa:Lukáš Krajčovič
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.