Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SMER-SD: Trvajú na nemennosti Zákonníka práce aj na minimálnej mzdeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SMER-SD: Trvajú na nemennosti Zákonníka práce aj na minimálnej mzde
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Utorok 6. apríla 2010 19:00
Dátum vydania:Utorok 6. apríla 2010 19:29
Popis videa:Nemennosť Zákonníka práce, zachovanie minimálnej mzdy, bezplatnosť denného vysokoškolského štúdia či zdravotníctvo ako služba verejnosti, a nie podnikanie, patria k principiálnym požiadavkám, z ktorých Smer-SD nebude ochotný pri prípadnom zostavovaní novej vlády poľaviť. „Pri akomkoľvek šetrení a získavaní peňazí nepôjdeme proti ľuďom,“ uviedol ako najdôležitejšiu požiadavku na prípadného koaličného partnera na tlačovej besede po skončení programovej konferencie v Bratislave predseda Smeru-SD Robert Fico. Podľa neho sa dá stále šetriť na spotrebe štátu.
Súbor a veľkosť:WMV - 21.57MB
Autor videa:Martina Kriková
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.