Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SMK: Financovanie strany cez Združenie za spoločné ciele je nezmyselVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SMK: Financovanie strany cez Združenie za spoločné ciele je nezmysel
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Piatok 30. apríla 2010 11:00
Dátum vydania:Piatok 30. apríla 2010 11:55
Popis videa: Informácia, že Stranu maďarskej koalície (SMK) financuje združenie dotované aj z daní maďarských daňových poplatníkov, ako uviedla TA3, je podľa podpredsedu strany Józsefa Berényiho nezmysel. Ako uviedol dnes na tlačovej besede, SMK od Združenia za spoločné ciele nedostala žiadne peniaze. "Nemajú financie na našu kampaň," vyhlásil. Podľa neho SMK je kontrolovaná slovenskými štátnymi orgánmi a tie porušovanie zákona nezistili. Berényi zdôraznil, že uvedená informácia má za cieľ poškodiť SMK pred júnovými parlamentnými voľbami. Združenie za spoločné ciele, ktoré deväť rokov pomáha Maďarom žijúcim na Slovensku - to je podľa portálu parameter.sk sponzor strany Pála Csákyho. Odvoláva sa na dôveryhodný zdroj zo štátneho sektora v Budapešti. Podľa parameter.sk zinkasovalo združenie na svoje fungovanie z maďarskej štátnej pokladnice viac ako 800-tisíc eur. Časť z týchto peňazí je údajne na straníckom účte SMK.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.7MB
Autor videa:Janka Harmadyová
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.