Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Snaha o obnovu obce Ľubické Kúpele bude aj po voľbáchVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Snaha o obnovu obce Ľubické Kúpele bude aj po voľbách
Miesto natočenia:Vojenský priestor Javorina
Dátum natočenia:Streda 10. marca 2010 14:00
Dátum vydania:Štvrtok 11. marca 2010 16:57
Popis videa:Už takmer 20 rokov sa snažia bývalí obyvatelia a ich potomkovia o obnovu násilne zaniknutej obce Ľubické Kúpele vo vojenskom priestore Javorina. Národná rada SR tento týždeň neschválila novelu zákona o obecnom zriadení, ktorá by umožnila obnovu Ľubických Kúpeľov. Členovia Združenia za obnovu obce Ľubické Kúpele sa budú aj po ďalších parlamentných voľbách usilovať o znovuosídlenie priestorov bývalej obce. Podľa predsedu Združenia Stanislava Jankuru nepôjde o výstavbu obce na zelenej lúke, ale pri jej výstavbe by chceli využiť objekty, ktoré v minulosti využívala armáda.
Súbor a veľkosť:WMV - 40.46MB
Autor videa:Rastislav Ovšonka
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.