Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Snažíme sa, aby advokáti nepredlžovali súdy, tvrdí HrežďovičVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Snažíme sa, aby advokáti nepredlžovali súdy, tvrdí Hrežďovič
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 26. apríla 2012 09:00
Dátum vydania:Štvrtok 26. apríla 2012 11:40
Popis videa:Advokátov ich samotná stavovská organizácia - Slovenská advokátska komora (SAK) - nabáda, aby nepredlžovali súdne konanie. Tvrdí to jej nový šéf Ľubomír Hrežďovič. "Dlhodobo pôsobíme na našich členov, aby pri rýchlosti konania nevytvárali najmä súdom prekážky neodôvodnenými ospravedlneniami na jednotlivých pojednávaniach," povedal Hrežďovič pre agentúru SITA.
Súbor a veľkosť:MP4 - 16.16MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.