Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SNS požiada Kaliňáka o sprísnené kontroly hraníc s MaďarskomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SNS požiada Kaliňáka o sprísnené kontroly hraníc s Maďarskom
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 8. apríla 2010 12:30
Dátum vydania:Štvrtok 8. apríla 2010 14:03
Popis videa:Zaviesť sprísnené kontroly na slovensko-maďarských hraniciach navrhne ministrovi vnútra Robertovi Kaliňákovi Slovenská národná strana (SNS). „Nie je možné, aby sa nám po južnom Slovensku špacírovali maďarskí fašisti z Jobbiku,“ uviedla dnes na tlačovej besede prvá podpredsedníčka SNS Anna Belousovová. Líder strany Ján Slota upozornil, že keby pri silových rezortoch boli národniari, „absolútne kontroly“ na hraničných priechodoch južného Slovenska by zaviedli „už dávno“.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.11MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.