Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

SNS: Výsledky maďarských volieb sú zlou správou pre SlovenskoVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SNS: Výsledky maďarských volieb sú zlou správou pre Slovensko
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 12. apríla 2010 10:00
Dátum vydania:Pondelok 12. apríla 2010 11:02
Popis videa:Výsledky maďarských parlamentných volieb sú podľa prvej podpredsedníčky Slovenskej národnej strany (SNS) Anny Belousovovej zlou správou pre Slovensko. „Voľby v Maďarsku potvrdili dlhodobý trend radikalizácie maďarskej politickej scény,“ vyhlásila dnes Belousovová na tlačovej besede. Podľa nej extrémisti využívajú zlú sociálnu situáciu a preto odporúča pravdepodobnému maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi, aby sa venoval riešeniu ekonomických problémov a nie útokom proti Slovensku.
Súbor a veľkosť:WMV - 18.93MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.