Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Spasí Maďarsko nový „protikrízový“ premiér?VAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Spasí Maďarsko nový „protikrízový“ premiér?
Miesto natočenia:Maďarsko
Dátum natočenia:Streda 15. apríla 2009 11:00
Dátum vydania:Streda 15. apríla 2009 11:35
Popis videa:Opozícia tvrdí, že nový premiér krajinu nespasí a poukazuje na to, že práve Gordon Bajnai – ako bývalý minister hospodárstva, sa pričinil ku katastrofálnej ekonomickej situácii, v ktorej sa Maďarsko ocitlo. Expremiér Ferenc Gyurcsány však vidí v novom predsedovi vlády nádej. Ten ale svoje zvolenie berie ako misiu pre vlasť, nie je to výsledkom jeho politických ambícií. Opozičný Fidesz sa preto nového premiéra pýta, prečo, ak nemá politické ambície, bol tri roky vo vláde? Oponentom tiež prekáža, že Gordon Bajnai ešte stále nepredstavil kompletný program. Nevie sa teda, ako chce riešiť zlú hospodársku situáciu krajinu.
Súbor a veľkosť:WMV - 23.29MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.