Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Speváčka Madonna pred africkým súdomVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Speváčka Madonna pred africkým súdom
Miesto natočenia:Malawi
Dátum natočenia:Pondelok 30. marca 2009 13:00
Dátum vydania:Pondelok 30. marca 2009 13:38
Popis videa:Americká speváčka Madonna predstúpila pred súd v Malawi, ktorý má prerokovať jej žiadosť o adopciu druhého miestneho dieťaťa, štvorročného dievčatka Mercy James. Súd rozhodol o odročení pojednávania do piatku 3. apríla, kedy by mal vyniesť rozhodnutie. Madonna prišla do súdnej siene v metropole Lilongwe v čiernych šatách a v slnečných okuliaroch a pri odchode neposkytla žiadne vyjadrenie pre novinárov.
Súbor a veľkosť:WMV - 11.27MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.