Video.SITA.sk

Video > Svet

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASvet

Speváčka Madonna spadla z koňaVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Speváčka Madonna spadla z koňa
Miesto natočenia:Spojené štáty
Dátum natočenia:Pondelok 20. apríla 2009 10:00
Dátum vydania:Pondelok 20. apríla 2009 10:22
Popis videa:Americká speváčka Madonna spadla z koňa a utrpela menšie poranenia a modriny. Zviera údajne vyplašili paparazziovia, ktorí sa vynorili z kríkov a začali fotografovať speváčku. Madonnu následne ošetrili v nemocnici v Southamptone pri New Yorku, odkiaľ ju hneď prepustili. Podobné nešťastie mala Madonna v lete 2005 v Anglicku, keď ju takisto zo sedla zhodil kôň. Vtedy si zlomila tri rebrá, kľúčnu kosť a ruku.
Súbor a veľkosť:WMV - 7.02MB
Autor videa:AP
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.