Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Správa o prokuratúre podľa Dostála obsahuje politický komentárVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Správa o prokuratúre podľa Dostála obsahuje politický komentár
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 6. júla 2011 10:00
Dátum vydania:Streda 6. júla 2011 10:42
Popis videa:Správu o činnosti prokuratúry by parlament nemal schváliť, myslí si poslanec Ondrej Dostál (OKS/Most-Híd). Dnes v pléne upozornil na časti správy, ktoré považuje skôr za beletristické, prípadne za politický komentár. V správe sa uvádza, že v roku 2010 sa spustil médiami podporovaný „pohon“ na prokuratúru a na generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, ktorý pripomínal kampaň proti Rudolfovi Slánskému z päťdesiatych rokov.
Súbor a veľkosť:MP4 - 19.18MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.