Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

SR-ČR: Zeman s Gašparovičom hovorili aj o spoločnej hokejovej ligeVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:SR-ČR: Zeman s Gašparovičom hovorili aj o spoločnej hokejovej lige
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Štvrtok 4. apríla 2013 13:20
Dátum vydania:Štvrtok 4. apríla 2013 14:42
Popis videa:Slovenské a české hokejové kluby by v budúcnosti mohli súťažiť v spoločnej lige. Aj o tom dnes spolu hovorili prezident Ivan Gašparovič s českou hlavou štátu Milošom Zemanom, ktorý je v Bratislave na svojej prvej zahraničnej ceste. "Ja už asi šesť rokov nabádam svojich českých spoluobčanov a najmä reprezentantov príslušných športových zväzov, aby uvažovali o spoločnej slovensko-českej hokejovej lige," vyhlásil Zeman po stretnutí s Gašparovičom.
Súbor a veľkosť:MP4 - 20.49MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte MP4 je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.