Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Štát sústreďuje sily do dvoch povodňami najohrozenejších oblastíVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Štát sústreďuje sily do dvoch povodňami najohrozenejších oblastí
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Pondelok 17. mája 2010 13:30
Dátum vydania:Pondelok 17. mája 2010 14:22
Popis videa: Počas krízovej porady, ktorú zvolal predseda vlády Robert Fico na Úrad vlády SR identifikovali juh východného Slovenska a Kysuce s Oravou na severe Slovenska ako dve povodňami najohrozenejšie lokality. "Cieľom bolo určiť aj istú prognózu na najbližšie dni, ktorá predovšetkým v týchto dvoch lokalitách nie je práve najpriaznivejšia. Aj preto sme prijali rozhodnutia o určitej koncentrácii techniky a ľudí, ktorí budú k dispozícii okamžite v týchto dvoch lokalitách," uviedol Fico na brífingu po rokovaní. Podľa ministra vnútra Roberta Kaliňáka je najhoršia situácia v povodí Bodrogu, Latorice, Laborca. "Ukazuje sa, že čochvíľa k nám príde vlna z Ukrajiny, čo sa týka rieky Uh, a v tejto chvíli veľmi rýchlo stúpa rieka Ondava," konštatoval Kaliňák.
Súbor a veľkosť:WMV - 20.53MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.