Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Štát v boji proti kríze podporí zatepľovanie miliónmi eurVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Štát v boji proti kríze podporí zatepľovanie miliónmi eur
Miesto natočenia:Bratislava
Dátum natočenia:Štvrtok 2. apríla 2009 12:30
Dátum vydania:Štvrtok 2. apríla 2009 13:47
Popis videa:Štát v rámci boja proti dopadom hospodárskej krízy podporí zatepľovanie budov miliónmi eur. Ako po štvrtkovom rokovaní Rady pre hospodársku krízu povedal premiér Robert Fico, členovia rady sa zhodli, že pôjdu na podporu zatepľovania cez navýšenie zdrojov Štátneho fondu rozvoja bývania. O konkrétnych podmienkach tejto podpory bude ešte rada rokovať na expertnej úrovni. Podľa premiéra by však štát mal do systému zatepľovania naliať ďalšie dve miliardy korún (66,39 mil. eur). Tie by mali zjednodušiť prístup fyzických, právnických osôb a miest a obcí a verejných inštitúcií k zdrojom na zatepľovanie budov. Podľa premiéra by nová podpora zatepľovania budov mohla
Súbor a veľkosť:WMV - 33.08MB
Autor videa:Ján Lőrincz
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.