Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Štefanov nebude sekundovať MikolajoviVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Štefanov nebude sekundovať Mikolajovi
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 17. marca 2010 11:30
Dátum vydania:Streda 17. marca 2010 13:09
Popis videa:Minister školstva, poverený aj vedením rezortu výstavby Ján Mikolaj (SNS) dnes po rokovaní vlády oznámil, že jeho predchodca, exminister výstavby a regionálneho rozvoja Igor Štefanov, nebude jeho poradcom a z rezortu výstavby odíde. „Dohodli sme sa zatiaľ na tom, že pán Štefanov nebude pôsobiť v štruktúrach ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja, čiže odíde,“ povedal Mikolaj. Premiér 9. marca vyzval Štefanova, aby podal demisiu, Štefanov však odmietol a tak Fico dal návrh na odvolanie prezidentovi. Ten Štefanova odvolal 11. marca a vedením rezortu výstavby poveril Mikolaja. V ten deň Mikolaj avizoval, že Štefanov sa stane jeho poradcom, keďže pozná agendu ministerstva výstavby.
Súbor a veľkosť:WMV - 12.79MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.