Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

ŠTEFANOV: Nezvyknem utekať z boja, stále som ministrom a budem si plniť svoje povinnostiVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:ŠTEFANOV: Nezvyknem utekať z boja, stále som ministrom a budem si plniť svoje povinnosti
Miesto natočenia:SR-BA
Dátum natočenia:Streda 10. marca 2010 12:00
Dátum vydania:Streda 10. marca 2010 13:51
Popis videa:Minister výstavby a regionálneho rozvoja Igor Štefanov (SNS) si napriek škandálnemu nástenkovému tendru a nehospodárne použitým peniazom zo štátneho rozpočtu pre firmy blízke predsedovi národniarov nemyslí, že by sa mal po jedenástich mesiacoch vo funkcii za niečo hanbiť. Neľutuje ani to, že funkciu ministra výstavby pred necelým rokom prijal po tom, čo musel pre netransparentný nástenkový tender odstúpiť jeho predchodca Marian Janušek (SNS).
Súbor a veľkosť:WMV - 18.48MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.