Video.SITA.sk

Video > Slovensko

 

SITA Produkty

Webnoviny.sk - aktuálne spravodajstvo priamo do vášho počítača

Foto.SITA.sk - obrazový servis tlačovej agentúry SITASlovensko

Štefanov sa pokúsi od EÚ získať časť peňazí z nástenkového tendraVAROVANIE: Zverejnenie, skopírovanie, šírenie alebo iné použitie tohoto videa bez súhlasu agentúry SITA je trestné. Tlačová agentúra SITA môže vymáhať svoje práva súdnou cestou.
Ak máte záujem stať sa odberateľom videoservisu a zverejňovať naše videá na Vašej stránke alebo vo Vašom médiu, zaregistrujte si (platený) prístup do Videoservisu SITA pre cenovú ponuku nás kontaktujte.


Názov videa:Štefanov sa pokúsi od EÚ získať časť peňazí z nástenkového tendra
Miesto natočenia:Bratislava-Úrad vlády SR
Dátum natočenia:Streda 29. apríla 2009 12:30
Dátum vydania:Streda 29. apríla 2009 15:49
Popis videa:Medzinárodné konzorcium, ktoré v roku 2007 získalo v spornom nástenkovom tendri zákazku Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja SR (MVRR), súhlasí so zrušením platnosti zmluvy s rezortom výstavby o poskytovaní služieb pri čerpaní pomoci z eurofondov. Písomnú podobu tejto dohody ešte MVRR nemá, minister výstavby Igor Štefanov však zrušenie zmluvy potvrdil. Prostriedky, ktoré boli na základe tejto zmluvy vyplatené, boli podľa Štefanova využité na dodávku služieb, ktoré pomohli rozbehnúť čerpanie eurofondov. "Po audite budeme negociovať s Bruselom, pretože tie finančné prostriedky boli použité na rozbeh čerpania eurofondov. To znamená, že budeme ešte bojovať o nejaké korekcie," dodal minister.
Súbor a veľkosť:WMV - 19.99MB
Autor videa:Richard Kramarik
Podmienky licencie:1
Stiahnite video:Video vo formáte WMV je dostupné na stiahnutie len prihláseným odberateľom. Prosím, prihláste sa do systému vpravo hore alebo sa zaregistrujte a aktivujte si službu download.